قیمت روغن زیتون در سال ۱۴۰۱

قیمت روغن زیتون

قیمت روغن زیتون اصل رودبار که شهرستان رودبار مرکز اصلی زیتون در ایران است، افزایش پیدا کرده است. این افزایش قیمت به دلیل گران شدن انواع روغن‌هاست. باید این واقعیت را بپذیریم که اصل بودن روغن زیتون بر قیمت تأثیر مستقیم دارد. با مراجعه به فروشگاه همین سایت روغن زیتون اصل را می‌توانید تهیه کنید.

جهت سفارش روغن زیتون اصل رودبار با شماره زیر تماس بگیرید

ارسال به سراسر کشور

 بسیاری از افراد می‌پرسند که روغن زیتون اصل از کجا تهیه کنم؟ باغداری که ساکن رودبار باشد و هر روز به درختان رسیدگی می‌کند، روغنی اصل تولید می‌کند و به دست مردم می‌رساند. همه این عوامل باعث افزایش قیمت روغن زیتون در بازار شده است؛ البته در نظر داشته باشید شرکت‌هایی هم هستند که با توجه به تقلبی بودن روغن زیتونشان باز هم مانند بازار قیمتشان را بالا می‌برند. پس حتماً برای خرید روغن زیتون اصل با قیمت مناسب به ما پیام دهید تا خیالتان از بابت کیفیت راحت باشد؛ چون روغن زیتون ۰۱۳ تست شده است و با برگه آزمایش در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

زیتون و فرآورده‌های این محصول ارزشمند به واسطه خواص دارویی، همواره مورد توجه اکثر مردم ایران و جهان بوده است. اگر امروز می‌بینیم که تقاضای چشمگیری برای تهیه خرید روغن زیتون اصل توسط اقشار مختلف جامعه صورت گرفته است، به دلیل آن است که با پیشرفت علم، به خواص بی نظیر روغن زیتون برای سلامتی پی برده‌اند و از آن به عنوان اکسیر تندرستی یاد می‌کنند. دلیل اصلی و دخیل بر قیمت روغن زیتون، کیفیت آن است که باید حتما باید از باغدار شهرستان رودبار یا طارم تهیه شود.

با توجه به اینکه مصرف سالانه ۲۰۰ گرمی روغن زیتون در ایران نشان از این دارد که فرهنگ سازی لازم برای استفاده حداکثری به سلامتی جامعه را نیز در پیش دارد انجام نشده و می‌توان بحث‌های مربوط به هزینه‌های خرید در این سرانه را دخیل دانست. با اطمینان می‌توان گفت که هنوز در جامعه ایران روغن مرغوب از غیر مرغوب تشخیص داده نمی‌شود و مشتری با توجه به اعتماد، خرید روغن زیتون خود را انجام می‌دهد؛ این در حالی است که انواع روغن‌های تقلبی در بازار موجود است. در ادامه شما را با قیمت انواع روغن زیتون آشنا می‌کنیم:


💰دانلود تعرفه قیمت روغن زیتون در ایران سال ۱۴۰۱💰


قیمت روغن زیتون اصل

خرید روغن زیتون خوراکی خرید روغن زیتون اصل رودبار نیم لیتری
روغن زیتون ۱ لیتری برند ۰۱۳ روغن زیتون ۰٫۵ لیتری برند ۰۱۳

وزن: ۰٫۹۳۰ گرم

ارگانیک: بله

نوع بسته بندی: بطری

نوع روغن: زیتون

وزن: ۰٫۴۶۰ گرم

ارگانیک: بله

نوع بسته بندی: بطری

نوع روغن: زیتون

قیمت: ۲۹۵ هزار تومان قیمت: ۱۵۰ هزار تومان

قطعاً هزینه کردن برای روغن زیتون یک سرمایه‌گذاری برای سلامتی جسم شماست. اکثر مردم با توجه به قیمت‌های کنونی که برای روغن زیتون اصل و خالص گذاشته می‌شود، به اصل بودن و ارگانیک بودن روغن زیتون اعتماد می‌کنند. در حالی که شاخص‌های مهم‌تری برای تشخیص روغن زیتون اصل و قیمت گذاری روی آن وجود دارد که می‌توانید به مقاله تشخیص روغن زیتون اصل مراجعه کنید تا بیشتر در این مورد بدانید. در ادامه با جدول قیمت گذاری محصولات روغن زیتون فروشگاه اینترنتی زیتون ۰۱۳ که نشان برتر کشوری در خالص بودن روغن زیتون است آشنا شوید.

جهت آشنایی بیشتر و دیدن عکس و فیلم محصولات به پیج اینستاگرام برند زیتون ۰۱۳ به آیدی olive013.ir بروید. با توجه مصرف روغن زیتون برای سالاد، پخت و پز و انواع غذاهای محلی مثل شامی رودباری، توصیه می کنیم تا از برندهایی که روغن اصل ارائه می دهند خرید انجام دهید. اصل بودن تنها نکته مهمی است که باید قبل خرید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. در اکثر موارد مردم در فروشگاه های زنجیره ای به دنبال روغن زیتون اصل هستند که این کار اشتباه است و به سختی می توان روغنی اصل را در این مکان ها پیدا کرد. پس حتما از باغدار این نوع روغن را برای سلامتی خود تهیه کنید.


خرید روغن زیتون اصل یک لیتری

خرید روغن زیتون اصل نیم لیتری

خرید روغن زیتون اصل مالشی


قیمت روغن زیتون فرابکر

چرا قیمت روغن زیتون فرابکر نسبت به سایرین بیشتر است و افرادی که به سلامتی خود اهمیت بیشتری می‌دهند نسبت به این نوع از روغن زیتون اقبال بیشتری دارند. اگر مقالات سایت ما را مطالعه کرده باشید، متوجه اهمیت بیشتر روغن زیتون فرابکر با توجه به خواص کامل و بی نظیر آن نسبت به نوع بکر و تصفیه شده روغن زیتون خواهید شد.

شوربختانه در بازار روغن زیتون تقلبی فرابکر به وفور پیدا می‌شود، حتی در  شهر رودبار که مهد زیتون کشور است، فروشنده‌ها از روغن‌های مایع و … در روغن زیتون خود اضافه کرده تا سود بیشتری داشته باشند، پس در خرید روغن زیتون فرابکر باید به فروشنده‌ای اعتماد کرد که برگه آزمایش معتبر از اصالت روغن زیتون فرابکر  به شما ارائه دهد.

فروشگاه آنلاین زیتون ۰۱۳ در باغ زیتون چندین هکتاری خود میوه‌های زیتونی دارد که توسط آب کوه تغذیه می‌شوند نه آب دریا که این خود به کیفیت روغن زیتون می‌افزاید، همچنین هیچ گونه کود شیمیایی در فرایند کاشت و برداشت این میوه زیتون استفاده نمی‌شود.

ما در این مجموعه با کیفیت‌ترین روغن زیتون فرابکر را به همراه برگه آزمایش اصالت محصول برایتان به‌صورت پستی ارسال می‌کنیم تا ثابت کنیم که شعار زیتون ۰۱۳ یعنی “اول سلامتی” برایمان اولویت اول است و هزینه‌ای که می‌کنید باید محصول اصل تحویل بگیرید.

قیمت روغن زیتون خوراکی

روغن زیتون‌های خوراکی (Edible olive oil) به چند دسته تقسیم می‌شوند که با توجه به کیفیت ارائه شده توسط فروشنده و باغدار می‌تواند قیمت متنوعی داشته باشد. قطعاً قرار دادن روغن زیتون در سبد غذایی خانوار در طولانی مدت، ارمغان سلامتی برای آن خانواده خواهد بود. قیمت گذاری‌های امروزه برای روغن زیتون خوراکی، طوری تعیین می‌شود که افراد کمتری توانسته‌اند با توجه به تحقیقات انجام شده، روغن زیتون اصل خریداری کنند. قیمت روغن زیتون خالص امروزه بیش از ۲۰۰ هزار تومان است.

قیمت روغن زیتون طبیعی

تشخیص روغن زیتون طبیعی و خالص از نوع ناخالص آن امروزه به امری سخت و دشوار برای خریداران تبدیل شده است. شاید تفاوت چندانی در رنگ روغن‌ها دیده نشود؛ اما قطعاً موادی وجود دارد که می‌تواند رنگ روغن را تغییر و آن را خالص جلوه دهد. همانطور که گفته شد قیمت این نوع از روغن زیتون، از ۲۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

قیمت روغن زیتون بودار

روغن زیتون فرابکر (Extra virgin olive oil) به روغنی گفته می‌شود که حتماً بودار باشد. البته ذائقه‌های مختلف ممکن است این را نپسندد و حتی می‌توان گفت کسانی که میلی به خوردن روغن زیتون ندارند شاید از بوی آن خوششان نمی‌آید؛ اما خوب است بدانید که بهترین روغن زیتون روغن زیتون بودار است؛ زیرا تمام خواص روغن زیتون حفظ می‌شود. قیمت این روغن زیتون که به آن فرابکر نیز گفته می‌شود از ۲۸۰ هزار تومان شروع می‌شود و شما می‌توانید به راحتی از سایت ما این روغن با کیفیت را خرید کنید.

شاید برایتان سؤال باشد که چرا روغن زیتون‌های بازاری قیمت پایین تری نسبت به روغن زیتون اصل و ارگانیک دارند. روغن زیتون بازاری به دلیل واسطه هایی که در مسیر فروش این محصول تا رسیدن به مشتری وجود دارد و نمی‌توان از مواد داخل ظرف مطمئن بود و مهم تر از این باید توجه داشت که هیچ کدام از روغن زیتون‌هایی که در فروشگاه‌ها خریداری می‌کنید، به شما مدرک یا برگه آزمایشگاهی اصالت محصول داده نمی‌شود و این در حالی است که زمانی که شما از سایت زیتون ۰۱۳ یا پیج اینستاگرامی ما، ثبت سفارش روغن زیتون فرابکر را انجام می‌دهید، محصول به همراه برگه آزمایش اصالت معتبر برایتان ارسال می‌شود.

فروشگاه آنلاین زیتون ۰۱۳ این تعهد را دارد که شما در هر آزمایشگاه دیگری در ایران و سایر کشورها، اگر این روغن را مورد آزمایش قرار دهید، در صورتی که اصالت روغن زیتون ۰۱۳ توسط آزمایشگاه معتبر مد نظر شما تائید نشود که البته این امر غیر ممکن است، مجموعه ما تمام هزینه آزمایشگاه و دو برابر خسارت تقدیم شما خریدار محترم خواهد کرد. این کوچک‌ترین کار در راستای مشتری مداری مجموعه تخصصی زیتون ۰۱۳ است.

قیمت روغن زیتون مالشی

روغن زیتون درمانی - 60 سی سی
روغن زیتون مالشی ۶۰ میلی لیتر

وزن: ۰٫۶۰ گرم

ارگانیک: بله

مشخصات ویژه: دارای ویتامین

ویژگی‌ها: مخصوص ماساژ – دردهای عضلانی – مخصوص زیبایی پوست و مو

سازگار با پوست‌های: انواع پوست

قیمت: ۶۰ هزار تومان

این نوع روغن زیتون به روغن‌های درمانی نیز معروف است و امروزه بسیاری از حکمای طب سنتی برای درمان بسیاری از دردها، توصیه به استفاده از این نوع روغن زیتون می‌کنند. با توجه به قیمت‌های بالای روغن‌های مخصوص ماساژ که در بازار وجود دارد، روغن زیتون بهترین گزینه برای ماساژ باشد که تمامی شاخصه‌های روغن ماساژ را داشته و ویتامین‌های روغن زیتون را به بدن انتقال می‌دهد. قیمت روغن زیتون برای ماساژ بسته به مقدار سفارش، متفاوت است و شما می‌توانید به راحتی این روغن درمانی را از سایت زیتون ۰۱۳ سفارش دهید.

قیمت روغن زیتون محلی

اکثر گردشگرانی که به شهر رودبار که به شهر زیتون معروف است سفر می‌کنند، به دنبال خرید روغن زیتون از باغدار و محلی‌های شهر رودبار هستند. قطعاً می‌توان گفت افرادی که در محله‌های شهر رودبار سکونت دارند، با توجه به رسیدگی خوب به درختان و آبیاری منظم، روغن بهتر و خالص‌تری را به دست می‌آورند که البته این روغن نیز از نوع روغن زیتون فرابکر است و قیمت آن از ۲۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

قیمت روغن زیتون مخصوص پخت و پز

قیمت روغن زیتون سرخ کردنی و پخت و پز دلوین
روغن زیتون سرخ کردنی و پخت و پز دلوین

وزن: ۰٫۹۲۰ گرم

ارگانیک: خیر

نوع بسته بندی: بطری

ویژگی‌ها: مخصوص پخت و پز – بدون بو

قیمت: ۲۹۹ هزار تومان

بسیاری از پخت و پزهای امروزی به صورت فست فود انجام می‌شود که روغن مصرفی آن روغن‌های مضر فروشگاهی پالم دار است. در سال‌های اخیر اهمیت ویژه‌ای به روغن زیتون در پخت غذا شده به طوری که قیمت روغن زیتون متأثر از آن شده و روغن زیتون‌های مخصوص سرخ کردن و پخت و پز و سالاد امروزه با قیمت حدودی ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

قیمت روغن زیتون بکر

با توجه به اینکه روغن زیتون بکر (Virgin olive oil)، فرق چندانی با روغن زیتون فرابکر ندارد، قیمت آن نیز مقداری پایین‌تر از روغن زیتون فرابکر قیمت گذاری می‌شود. این نوع روغن زیتون نسبت به روغن فرابکر بابو، خواهان بیشتری داشته و بازه قیمتی آن از ۱۸۰ هزار تومان شروع می‌شود.

قیمت روغن زیتون پائولو

قیمت روغن زيتون اسپانيايی پائولو كابريلی 4 ليتری
روغن زيتون فرابکر اسپانيايی پائولو كابريلی ۴ ليتری

وزن: ۳٫۶۸۰ گرم

ارگانیک: نامشخص

نوع بسته بندی: حلب

ویژگی‌ها: مناسب پخت و پز

قیمت: ۴۶۰ هزار تومان

برند پائولو یکی از برندهای معروف اسپانیایی است که در کشورهای مختلفی مانند ایران دارای نمایندگی مجاز فروش است‌. با توجه به وارداتی بودن این روغن زیتون و عدم شناخت مشتریان از برندهای خارجی، نمی‌توان اصل بودن آن را تشخیص داد. این روغن زیتون در بازار در بسته بندی‌های چهار لیتری به فروش می‌رسد و قیمت آن بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است.

قیمت روغن زیتون مونینی (Monini)

قیمت روغن زیتون فرابکر کلاسیک مونینی
روغن زیتون فرابکر کلاسیک مونینی – ۱۰۰۰ میلی لیتر

وزن: ۱۰۰۰ گرم

ارگانیک: بله

نوع بسته بندی: شیشه ای

موارد استفاده: سالاد و پخت و پز

قیمت: ۳۲۰ هزار تومان

این برند از روغن زیتون برای کودکان تولید شده است. روغن زیتون از نظر ترکیب اسیدهای چرب، شبیه به شیر مادر است و شما می‌توانید روغن زیتون فرابکر را جایگزین روغن نباتی و کره کنید. این محصول در کشور ایتالیا تولید شده و به عنوان یک کالای خارجی به ایران وارد می‌شود نیاز به تحقیقات لازم برای اصل بودن آن وجود دارد. شما می‌توانید این روغن زیتون را در بازار با شروع قیمت ۳۰۰ هزار تومان در لیتر خرید کنید.

قیمت روغن زیتون عمده

معمولاً فروشندگان فروشگاه‌ها، برای عرضه روغن زیتون به مقدار بالا، به صورت خرید عمده اقدام می‌کنند تا بتوانند با قیمت کمتری محصول را بخرند از فروش خود سود بیشتری ببرند. قطعاً این خرید برایشان به صرفه خواهد بود و در حال حاضر قیمت فروش عمده روغن زیتون از ۱۸۰ هزار تومان در هر لیتر شروع می‌شود.

  فرم ثبت سفارش

 

خرید عمده روغن زیتون ۰۱۳

 

  قیمت روغن زیتون ایتالیکو

  قیمت روغن زیتون ایتالیکو 5 لیتری
  روغن زیتون ایتالیکو ۵ لیتری

  وزن: ۳٫۷۵۰ گرم

  ارگانیک: خیر

  نوع بسته بندی: حلب

  موارد استفاده: مخصوص پخت و پز، سرخ کردن و سالاد

  قیمت: ۳۲۰ هزار تومان

  این برند از روغن زیتون در کشور ایتالیا فرآوری شده و در بازار ایران با حجم عمده توسط فروشندگان بزرگ به فروش می‌رسد. روغن زیتون ایتالیکو به صورت بی بو در دو مدل شیشه‌های حلبی و بسته بندی می‌شود و برای پخت و پز مناسب است. با توجه به اینکه روغن‌های اصل با بو هستند ولی روغن زیتون ایتالیکو نیز کیفیت قابل قبولی را ارائه می‌دهد. این مدل از روغن زیتون با قیمت ۱۳۵ هزار تومان در لیتر به فروش می‌رسد.

  قیمت روغن زیتون کیرسال (Kirsal)

  قیمت روغن زیتون ۵ لیتری کیرسال

  روغن زیتون ۵ لیتری کیرسال

  وزن: ۴٫۰۰۰ گرم

  ارگانیک: خیر

  نوع بسته بندی: حلب

  موارد استفاده: مناسب پخت و پز، سرخ کردن در دمای کم و متوسط و سالاد

  قیمت: ۴۰۰ هزار تومان

  این برند از محصول در کشور ترکیه کشت و فرآوری می‌شود و به اکثر کشورهای جهان صادر می‌شود که یکی از آن کشورها ایران است. در قوطی‌های حلبی و سطح بندی شده و در وزن ۵ لیتری به فروش می‌رسد که قیمت آن در هر لیتر به ۲۰۰ هزار تومان می‌رسد. این روغن نیز از موارد قابل قبول و با کیفیت محسوب می‌شود.

  قیمت روغن زیتون کریستال

  قیمت روغن زیتون کریستال
  روغن زیتون فرابکر کریستال ۱ لیتری Kristal

  وزن: ۰٫۹۸۰ گرم

  ارگانیک: بله

  نوع بسته بندی: شیشه

  موارد استفاده: سالاد و پخت و پز

  محصول کشور: ترکیه

  قیمت: ۳۱۰ هزار تومان

  روغن زیتون برند کریستال محصولی از کشور ترکیه که کیفیت مطلوبی داشته و در ظرف‌های فلزی و بسته بندی می‌شود که در وزن ۱ لیتر تا ۵ لیتر بسته بندی شده است. این محصول مشتریان خاص خود را دارد و توانسته قسمتی از فروش بازار را به خود اختصاص دهد. قیمت روغن زیتون ۱ لیتری کریستال در بازار دویست هزار تومان است.

  جمع بندی

  قیمت روغن زیتون به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. متأسفانه در سال‌های اخیر بعضی از فروشندگان با مخلوط کردن روغن‌های مایع متفرقه روغن زیتون خالص، آن را با قیمت‌های کمتری به فروش می‌رسانند که این امر باعث شده تا قیمت اصلی روغن زیتون ارگانیک سیر مشخصی را تعیین کند و بالاتر از حد معمول به نظر آید.

  با توجه به اهمیت و فواید بی نظیری که در روغن زیتون که اولین و بهترین روغن زیتون جهان محسوب می‌شود وجود دارد، نیاز است تا تمامی افراد جامعه برای سلامتی خود روزانه مقدار معینی از این روغن را استفاده کنند. همیشه انتخاب یک فروشنده معتبر و منصف روغن زیتون اصل را به شما ارائه دهد، برای شما سخت بوده اما ما اینجا به شما فروشگاه اینترنتی زیتون ۰۱۳ را پیشنهاد می‌کنیم تا حداقل یک بار طعم روغن زیتون فرابکر برند زیتون ۰۱۳ را خریداری کرده و از طعم واقعی روغن زیتون لذت ببرید.

  برادران حیدری در مجموعه زیتون ۰۱۳ با سابقه بیش از نیم قرن باغداری (کشت، برداشت و فراوری) زیتون، بهترین روغن زیتون را در سطح کشور تولید می‌کنند و پیشنهاد ویژه ما به شما خرید از این فروشگاه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روغن زیتون به وبلاگ زیتون ۰۱۳ مراجعه کنید.

  قیمت روغن زیتون در سال ۱۴۰۱ تغییر داشته است؟

  انواع روغن زیتون در سال ۱۴۰۱ افزایش قیمتی ۳۰ تا ۴۰ درصد داشته است که شامل بهترین مارک های بازار می شود.

  با صرفه ترین مارک روغن زیتون که می توان با قیمت مناسب خریداری کرد کدام است؟

  روغن زیتونی که از نطر خالص بودن مورد تایید است و دارای برگه آزمایش است، روغن زیتون برند ۰۱۳ است که می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید.

  قیمت روغن زیتون اصل طارم چقدر است؟

  روغن زیتون در شهرستان طارم معمولا با قیمت ۲۳۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر لیتر به فروش می رسد.

  قیمت روغن زیتون در عطاری چقدر است و می توان به خالص بودن آن اعتماد کرد؟

  روغن زیتون هایی که در عطاری ها به فروش می رسد دارای کیفیت مطلوبی هستند ولی نمی توان از نظر خالص بودن اطمینان داشت و توصیه می کنیم برای خرید روغن زیتون اصل رودبار از طریق فروشگاه سایت اقدام کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۸ رای
  محصولات ارگانیک فروشگاه زیتون 013

  14 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

  • سلام متاسفانه با افزایش قیمت روغن مایع و سرخ کردنی با آنکه اون روغن ها مضر هم بود دیگه بهتره که روغن زیتون اصل که سالم هم هست رو استفاده کنیم. البته اگه گرون تر نشه که بعیده. من که مجبورم زیاد بگیرم تا گرون نشده.

   پاسخ
   • درود بر شما که به سلامتی بیشتر اهمیت می دید. البته ما قیمتی متعارف ارائه می کنیم.

    پاسخ
  • وحیدکاظمی
   2022-05-26 10:39 ب.ظ

   من میخوام ۱ تن بخرم تا گرون تر نشده.لطفا بفرمایید چجوری برام میفرستید؟
   روغن زیتون اصل میخوام مثل این فروشگاهیا ننباشه. تعریفتونو شنیدم انشاءالله که مشتری همیشگی تون باشم. دود بر رودبار

   پاسخ
   • سلام. درود بر شما. روغن زیتون ۰۱۳ با برگه آزمایش تقدیم میشه. برای هماهنگی سفارش با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید. یا اینکه فرم سفارش عمده را پر کنید.

    پاسخ
  • یه سوال داشتم اینکه چرا از اردیبهشت ماه قیمت هزینه های پستی رو اینقدر گرون کردید؟

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر. از اردیبهشت ماه تعرفه های پستی در کل کشور از طرف اداره پست چندین برابر شد که به طبع اون ما هم برای ازسال مرسولات پستی با افزایش قیمت مواجه بودیم. البته ما همونطور که می دونید همیشه مقداری از مبلغ پستی رو از خریدار اخد می کنیم و در سفارشات بالا ارسالمون رایگانه. در مجموع این افزایش قیمت کشوری بود و بدلیل گرانی های اخیر متاسفاته همه چیز گرون شد.

    پاسخ
  • کامی تهرانی
   2022-06-26 1:13 ب.ظ

   سلام. قیمت این روغن زیتون خارجیا با روغن زیتون شما آنچنان فرقی نداره یعنی شما کیفیت تون مثل خارجی هاست؟ از کجا متوجه بشیم؟

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز. ما باغدار هستیم و محصول روغن زیتون ۰۱۳ برداشت شده از باغات خودمونه همچنین بهمراه سفارشات روغن زیتون، برگه آزمایش اصالت روغن زیتون رو برای مشتریان ارسال می کنیم تا از کیفیت و قیمت روغن زیتون اصل خیالشون راحت باشه.تازه ضمانت مرجوعی هم داریم. اما سوال اینجاست که شما وقتی روغن زیتون خارجی خرید می کنید آیا از اصالت اون خبر دارید یا اینکه بعد از باز کردن درب محصول امکان عودت وجود دارد؟ متاسفانه ما همه چیز خارجی را به ایرانی ترجیح می دیم ولی باید دیدمون رو روی بعضی چیزا مثل محصولات ارگانیک که توسط کشاورز برداشت و فراوری میشه تغییر بدیم.

    پاسخ
  • سلام. قیمت روغن زیتون شما با خارجی چه فرقی داره؟ مثلا کیفیت روغن زیتون ربط داره به چی؟ همه روغنا یکی هستن دیگه مگه نه؟ روغن زیتون فرابکر و بکر و تصفیه شده و … اینا رو خارجیا ندارن فقط یه مدل دارن فک کنم که اونم اصله

   پاسخ
   • سلام. آقا یا خانم قاسمی محترم. هر نوع روغن زیتونی که خرید کردید اول از اصالت اون مطمئن بشید. آیا روغن زیتون خارجی که خرید می کنید برگه اصالتی داره یا بهتون مدرکی از اصل یودن روغن زیتون میدن یا فقط به برند اون اعتماد میکنید؟ فرق ما با بقیه این هست که روغن زیتون رو با برگه آزمایش اصالت بهتون میدیم. ما فقط روغن زیتون فرابکر داریم.

    پاسخ
  • کامران رضایی لویه
   2022-08-20 11:22 ب.ظ

   میلاد جان سلام. خواستم یه تشکر کنم از تو و آرزوی موفقیت برات موفق باشی. قیمت روغن زیتونت نسبت به کیفیتش عالیه من همیشه گفتم. کارت حرف نداره من که همش ازت خرید میکنم. آقا اگه دنبال روغن زیتون اصل هستین خدایی جای دیگه نرید از همینا بخرید خودشون باغدارن منم رفیقشم و ازشون حمایت میکنم همیشه هم از کیفیت روغن زیتون ۰۱۳ راضی بودم. میلاد جون موفق باشی کامرانم

   پاسخ
  • سلام آقای حیدری. توی پیج اینستاگرام تون گفته بودید قیمت روغن زیتون توی مهرماه ممکنه تغییر کنه. من میخواستم روغن زیتون اصل سفارش بدم از همون همیشگی ها که ازتون میخرم ولی اینستاگرام بسته شده نتونستم سفارش بدم. الان یه گالن ۲۰ لیتری روغن زیتون که توی سایت موجود کردین رو سفارش زدم. میخواستم واتس اپ با هم صحبت کنیم که اونم قطعه. لطفا پیاممو که دیدین بهم خبر بدین. پیامک کد رهگیری رو برام همیشه تو واتساپ میفرستادین این دفعه به همون شماره تماسم بفرستید ممنون. لطفا روغن زیتون رودبار همونی که همیشه میفرستید باشه. قاسم اکبری هستم از کرمان

   پاسخ
   • سلام آقای اکبری. نگران نباشید. سفارش شما ثبت شده امروز که تعطیله. آماده سازی و بسته بندی رو همکارانم انجام میدن و فردا صبح براتون ارسال میشه. کد مرسوله هم طبق معمول به شماره تماستون ارسال میشه. نوش جان. ممنون از اعتماد همیشگی شما.

    پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  You need to agree with the terms to proceed

  فهرست